Fotografický workshop Umělecký akt v Zahradě Živlů

Podrobnosti a rezervace workshopu


Výstavní projekt Czech Art Photo

"60tina" 

Vystavujte své fotografie formou velkoformátové fotografie a představte svoji tvorbu široké veřejnosti!


Společnost Felix Terra a kniha "The Women of Bohemia"

velkofortmátová kniha rozměru 297 x 297 mm obsahuje 136 fotografií s tematikou ženské krásy ve formě uměleckého aktu, které byly vytvořeny v unikátní Zahradě Živlů v průběhu dvou let.

"a garden of the elements" - Zahrada Živlů

Martin Skřivánek


WORKSHOPY 2024


Členství v klubu Czech Art Photo

  • vytvoření vlastní webové stránky fotografa - prezentace fotografií včetně pravidelné aktualizace textů a fotografií na webu www.czechartphoto.com

  • vaše webová adresa bude: www.czechartphoto.com/jméno-příjmení

  • sleva 10% na všechny produkty z nabídky Czech Art Photo ( workshopy, poplatky za soutěže, besedy, publikace, fotografie, atd.)

  • zastoupení 1 x ročně na skupinové výstavě fotografií pořádanou Czech Art Photo


Další podrobnosti


Uskutečněné akce 2024


Workshopy, výstavy a besedy 2023

Děkujeme všem účastníkům, lektorům a modelkám  workshopů za přízeň v roce 2023 a již připravujeme kalendář akcí pro rok 2024, který kompletně zveřejníme nejpozději 12.12.2023!

Co nás čeká v příštím roce?

Fotografická soutěž Czech Art Photo 2024

workshopy - platinotypie, klasická fotografie v temné komoře z digitálních fotoaparátů a další techniky

workshopy - uměleckého aktu v ateliéru, scénické focení s Michalem Žílou v ateliéru, Hollywodské svícení s Robertem Vano v divadle, Umělecký akt s Adolfem Zikou, Umělecké zátiší s Robertem Vano v ateliéru, malování světlem s Galinou Gordeeva a Lucií Jechovou, Fine Art s Michalem Žílou, specializované květinové zátiší v ateliéru, extravagantní scénické aktové focení v ateliéru, základy Photoshopu a základy fotografie!

Fotografické akce - Umělecký akt v Zahradě Živlů, Scénické focení na zámku v Hranicích na Moravě spojené s módní show, Air Force a scénické focení na letišti Hosín a velké setkání fotografů ve Zlíně  společně s vyhodnocením fotografické soutěže Czech Art Photo 2024!

Připravujeme opět besedy a výstavy po celé České republice!

Novinkou pro příští rok je také založení fotografického klubu a především první knižní fotografické publikace!

Takový byl rok 2023

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ SOUTĚŽE Czech Art Photo 2023

 3.10.-29.10.2023 ve Zlíně!

Vážení přátelé a kamarádi fotografie, dovolujeme si Vám oznámit nový termín výstavy vítězných a vybraných fotografií, který se nám podařilo dohodnout v exkluzivním prostoru originální zlínské architektury Rektorátu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Jak jsem již psal v minulosti v rámci zákazu části výstavy uměleckých aktů, vždy je vše špatné k něčemu dobré a v tomto případě to platí na 100%! Krásný prostor architektky Evy Jiřičné ve spojení s fotografií bude určitě zážitek pro všechny návštěvníky a těšíme se na její instalaci, i když bude poměrně náročnější a složitější na novou přípravu fotografií. Naším přáním bylo také účast porotců na této výstavě a vzhledem k tomu, že v tomto termínu pořádáme ve Starém městě dva workshopy s Robertem Vano a Adolfem Zikou na téma Ženský Akt a Pánský glamour bude vernisáž-dernisáž v pátek 20.10.2023 v 18,00 hodin. Prostor je otevřen veřejnosti 7 dní v týdnu až do 20,00hodiny a budeme se těšit na společné setkání autorů, návštěvníků a porotců soutěže. Všechny účastníky, kteří mají vystavené fotografie budeme také kontaktovat emailem do konce srpna.


Výstavní kolekce fotografií pro galerie a prezentační prostory

Robert Vano 

 Miloš Vojíř 

 Martin Skřivánek


"KONSTANDINA"

film, který nikdy nešel do kin

Martin Skřivánek

Kolekce 66 fotografií vznikla na základě lokací scénáře "Konstandina" - filmu, který nikdy nešel do kin z roku 1966 a byl zasazen do unikátních míst ostrova Rhodos a Symi v Řecku. Fotografie mapují místa natáčení v současné době s nádechem šedesátých let - doby realizace filmu. Každá z vytvořených fotografií vychází z jednotlivého scénáře, má svůj příběh, svůj neopakovatelný děj a je propojena s hlavní postavou Konstandinou.

 

 

Nejúspěšnější fotografie na mezinárodních výstavách a salonech