HRANICE na Moravě 14.10. 2022 - beseda Robert Vano

Divadlo Stará střelnice v 19,00hod. v Hranicích na Moravě

Po připsání platby na účet Vám zašleme potvrzení o platbě a objednaný počet vstupenek v digitální podobě. Místa jsou rezervována postupně od první řady a na vstupence bude mít již určenou řadu a místo k sezení.

Dovolujeme si Vás pozvat na besedu se světově uznávaným fotografem Robertem Vano. Prožijte pohodový večer plný zážitků, krásných fotografií a zaposlouchejte se do mnoho příběhů ze života ve "velkém světě" nebo do vyprávění o obyčejném životě v rodných Nových Zámcích. Bude to pro Vás večer plný radosti a pozitivní energie s člověkem, který se vypracoval až na úplný vrchol fotografického umění.

Robert Vano je americký fotograf žijící v Praze. Patří k nejznámějším a nejoblíbenějším fotografům v České republice a na Slovensku. Věnuje se především módní fotografii. Fotografoval pro magazíny po celém světě jako například Elle, Vogue, Harpers Bazaar apod. Ve volném čase se věnuje hlavně mužským aktům. Vydal 8 knih. Bylo o něm natočeno několik pořadů včetně celovečerního dokumentu. Jako jeden z mála se věnuje technice - platinotypie a je držitelem Evropské ceny Trebia za tvůrčí činnost. 

300 Kč