Staré Město u Uherského Hradiště II. EMOTIVNÍ PORTRÉT ŽENY 20.6. - 30.7.2024 - FOTOGRAFIE Z PROJEKTU "zlínský podchod 2024"

Vyprodáno

Výstava Czech Art Photo II.

Téma: emotivní portrét "Žena" - černobílá fotografie

PRO TUTO VÝSTAVU LZE POUŽÍT JIŽ VYTIŠTĚNÉ FOTOGRAFIE Z VÝSTAVY: Výstava Czech Art Photo I.

"zlínský podchod 2024"

Po ukončení výstavy je plachta stává majetkem autora. Po dohodě může zůstat v archivu Czech Art Photo pro další výstavní účely. Pro další vystavení jsou vždy určeny individuální podmínky (stanovení manipulačního poplatku za vystavení) a budou zaslány autorům pro jejich schválení a další možnost vystavení před zahájením další výstavy.

V případě zaslání vytištěné fotografie na adresu autora, není v ceně zahrnuto poštovné.

Autor fotografie objednáním a zaplacením souhlasí, že vytištěná fotografie může být použita pořadatelem k propagaci projektu, k propagaci výstavy, k propagaci autora jak v digitální, tak v tištěné podobě. Současně autor potvrzuje, že fotografie může být zveřejněna na sociálních sítích, webu pořadatele a to vždy s označením jména autora.

Autor potvrzuje že na vytištěnou fotografii má veškerá autorská práva a může je pod vlastním jménem prezentovat na veřejnosti. Pořadatel výstavy nepřebírá autorské právo k fotografii ani jakékoliv závazky a povinnosti autora fotografie k třetí osobě.

390 Kč