Staré Město u Uherského Hradiště III. REPORTÁŽ + DOKUMENT 1.8. - 30.8.2024 NOVÉ FOTOGRAFIE

Výstava Czech Art Photo III.  

Nový výstavní prostor EVENT Photo Gallery se nachází na ploše 400m2 a spojuje centrum Starého Města s Památníkem Velké Moravy - cyrilometodějské centrum, vyhlídkovou věž a dominantu města moderního kostela svatého Ducha.

Staré Město u Uherského Hradiště 1.8. - 30.8.2024 vernisáž 4.8.2024

Téma: Reportáž a dokument - černobílá fotografie

Tiskový formát je 98 x 150 cm a v tomto rozměru může být umístěna 1 fotografie nebo série max. 5 fotografií.

Vytištěná fotografie bude zahrnuta do kolektivní výstavy.

Fotografie vyrobena s kvalitním potiskem na plachtu formátu 98cmx200cm - tisková plocha 98x150cm, pod fotografií bude uvedeno jméno autora. Plachta má vysokou barevnou trvanlivost (na přímém slunci v exteriéru) min. 7 let a je vodě odolná. V horní i spodní části je vytvořený tunel pro možnost zavěšení a umístění do prostoru.

V ceně je vytištění plachty, instalace do výstavního prostoru, propagace - PR výstavy a jednotlivých autorů, vernisáž pro autory a veřejnost.. V ceně není zahrnuto poštovné a balné v případě zaslání plachty na adresu autora po skončení výstavy.

Po ukončení výstavy je plachta stává majetkem autora. Po dohodě může zůstat v archivu Czech Art Photo pro další výstavní účely. Pro další vystavení jsou vždy určeny individuální podmínky (stanovení manipulačního poplatku za vystavení) a budou zaslány autorům pro jejich schválení a další možnost vystavení před zahájením další výstavy.

Autor fotografie objednáním a zaplacením souhlasí, že vytištěná fotografie může být použita pořadatelem k propagaci projektu, k propagaci výstavy, k propagaci autora jak v digitální, tak v tištěné podobě. Současně autor potvrzuje, že fotografie může být zveřejněna na sociálních sítích, webu pořadatele a to vždy s označením jména autora.

Autor potvrzuje že na vytištěnou fotografii má veškerá autorská práva a může je pod vlastním jménem prezentovat na veřejnosti. Pořadatel výstavy nepřebírá autorské právo k fotografii ani jakékoliv závazky a povinnosti autora fotografie k třetí osobě.

TECHNICKÉ PARAMETRY PRO VYTIŠTĚNÍ FOTOGRAFIÍ:

- po dohodě zašlete náhledy a společně vybereme nejlepší fotografie a rozložení na plachtu, dále pak

- zašlete fotografii (fotografie) v maximální možné kvalitě v rozlišení 300 DPI formát JPG

- barevnost černobílá (barva)

- poměr stran při ořezu šířka 98 výška 150

- do názvu fotografie napište jméno a číslo fotografie

- do předmětu zprávy při zasílání přes úschovnu napište vaše jméno a termín výstavy

- adresa pro zaslání fotografií přes úschovnu: martin.rkzivot@seznam.cz

1 600 Kč