Členství v klubu Czech Art Photo

Členství v klubu Czech Art Photo

  • vytvoření vlastní webové stránky fotografa prezentace fotografií včetně pravidelné aktualizace textů a fotografií na webu www.czechartphoto.com

  • vaše webová adresa bude: www.czechartphoto.com/jméno-příjmení

  • sleva 10% na všechny produkty z nabídky Czech Art Photo ( workshopy, poplatky za soutěže, besedy, publikace, fotografie, atd.)

  • zastoupení 1 x ročně na skupinové výstavě fotografií pořádanou Czech Art Photo

Prezentace fotografa a jeho tvorby na webu Czech Art Photo

Prezentace autorů je otevřena všem fotografickým tématům (umělecký akt, glamour, portrét, krajina, reportáž, sociální dokument, zátiší, techniky atd.). Každý fotograf bude mít vlastní stránku, kde můžeme prezentovat nejen svoji osobnost, ale především své fotografie a následně je propagovat odkazem na sociálních sítích pro své fanoušky.

Vzhledem k tomu, že velká skupina fotografů vytváří fotografie s tematikou umělecký AKT a má malé možnosti prezentovat své práce, rozhodli jsme se pro vytvoření prostoru na našem webu. Jedním z cílů prezentace autorů kteří se zabývají fotografií uměleckého aktu nedegradovat krásu fotografie lidského těla a zachovat fotografii v původním obrazu bez překrytí, které většinou sociální sítě požadují.

Titulní strana prezentace autora obsahuje: profilovou fotografie a jméno autora. Z profilové fotografie je již kliknutím přesměrováno na samostatnou stránku, kde je stejná profilová fotografie, popis dodaný fotografem (životopis, výstavy …) a následují jednotlivé soubory fotografií.

Vzor: www.czechartphoto.com/martin-skrivanek/

Každá nová sada dodaných fotografií bude posunuta vždy na přední pozici webové stránky fotografa.

Prezentace autora tvoří:

  • jméno autora

  • profilová fotografie autora

  • popis (životopis)

  • 50 fotografií (může být rozděleno do jednotlivých souborů (např. Název Riviéra, případně popis kolekce … jak vznikla, co bylo cílem … a následuje galerie např. 15 fotografií. Velikost jednotlivé fotografie max.2 Mb

  • Následné aktualizace a doplnění kolekcí nebo souborů fotografií je 1x za měsíc s počtem cca 30 fotografií.

Adresa webové stránky autora bude po registraci: www.czechartphoto.com/Jméno-příjmení/

Czech Art Photo bude pravidelně propagovat webovou stránku Autorů sponzorovaným příspěvkem na sociálních sítích!

Současně Vás budeme obratem kontaktovat a společně vytvoříme Vaši webovou prezentaci.

3 900 Kč