Autoři - připravujeme

Fotograf
Fotograf
Fotograf

Prezentace fotografa a jeho tvorby na webu Czech Art Photo

Vzhledem k tomu, že velká skupina fotografů vytváří fotografie s tematikou AKT a má malé možnosti prezentovat své práce, rozhodli jsme se pro vytvoření prostoru na našem webu. Prezentace autorů není jen o aktu, ale je otevřena všem fotografickým tématům (portrét, krajina, reportáž, sociální dokument, zátiší, techniky atd.). Každý fotograf bude mít vlastní stránku, kde můžeme prezentovat nejen svoji osobnost, ale především své fotografie a následně je propagovat odkazem na sociálních sítích pro své fanoušky. Cílem prezentace aktové fotografie je nedegradovat krásu uměleckého aktu a zachovat fotografii v původním obrazu bez překrytí, které většinou sociální sítě požadují.

Titulní strana obsahuje: profilovou fotografie a jméno autora. Z profilové fotografie  již kliknutím přesměrováno na samostatnou stránku, kde je stejná profilová fotografie, popis dodaný fotografem (životopis, výstavy …) a následují jednotlivé soubory fotografií.

Vzor: www.czechartphoto.com/martin-skrivanek/

Každá nová sada dodaných fotografií bude posunuta vždy na přední pozici webové stránky fotografa.

Prezentace autora tvoří:

  • jméno autora

  • profilová fotografie autora

  • popis (životopis)

  • 50 fotografií (může být rozděleno do jednotlivých souborů (např. Název Riviéra, případně popis kolekce … jak vznikla, co bylo cílem … a následuje galerie např. 15 fotografií. Velikost jednotlivé fotografie max.2 Mb

  • Následné aktualizace a doplnění kolekcí nebo souborů fotografií je 1x za měsíc s počtem cca 30 fotografií.

Adresa webové stránky autora bude po registraci: www.czechartphoto.com/Jméno-příjmení/

Czech Art Photo bude pravidelně propagovat webovou stránku Autorů sponzorovaným příspěvkem na sociálních sítích!

Aktuální sledovanost webu CzechArtPhoto.com je:

180.000 počet unikátních návštěv webu + 340.000 zobrazení webových stránek

Členství v klubu Czech Art Photo

  • vytvoření vlastní webové stránky fotografa prezentace fotografií včetně pravidelné aktualizace textů a fotografií na webu www.czechartphoto.com

  • sleva 10% na všechny produkty z nabídky Czech Art Photo ( workshopy, poplatky za soutěže, besedy, publikace, fotografie, atd.)

  • zastoupení 1 x ročně na skupinové výstavě fotografií pořádanou Czech Art Photo

Cena: 3.600,-Kč / rok