Společnost Felix Terra  a kniha "The Women of Bohemia" 

 kniha rozměru 297 x 297mm obsahuje 136 fotografií s tematikou ženské krásy ve formě uměleckého aktu, které byly vytvořeny v unikátní Zahradě Živlů v průběhu dvou let.

"a garden of the elements"  - Zahrada Živlů

Martin Skřivánek

Žena, kvintesence,

pátý element, živel všech živlů,

prošla krajinou a žhavé uhlíky v jejích stopách zlehka doutnaly.

Obrazová kniha fotografa Martina Skřivánka z kolekce The Women of Bohemia pod názvem "a garden of the elements" (Zahrada Živlů). Kolekce 136 fotografií ženských aktů vznikla v jedinečné a originální zahradě Živlů v průběhu dvou let. Autor zachycuje spojení krásy ženského těla, přírody a 4, resp. pěti živlů.

Martin Skřivánek vytvořil několik kolekcí fotografií The Women of Bohemia a první z nich pod názvem "a garden of the elements" (Zahrada Živlů) byla vydána společností Felix Terra SK.

Kniha je doplněna o verše Lucie Mokré na stejné téma 5 elementů, které doplňují atmosféru jedinečného okamžiku.

Velikost knihy: 297 x 297 mm, počet stran: 144, pevná vazba, gramáž papíru 170g.


Knihu můžete koupit buď samostatně v ceně 590,-Kč,

 nebo v limitované edici 100ks v ceně 1.690,-Kč, 

kde součástí jsou tři originální fotografie a každá kniha je číslována, signována a opatřena hlubotiskovým razítkem včetně certifikátu. Fotografie jsou číslovány, signovány, označena hlubotiskovým razítkem a součástí je certifikát pravosti a originality a jsou vyrobeny na speciálním papíru papíru Premium Matte o velikosti 21x 29,7 cm a uloženy v paspartě 29x39cm.

Distribuce knihy bude zahájena zasláním na adresu uvedenou v objednávce 15.4.2024 nebo si ji můžete vyzvednout, na akci Czech Art Photo 2024 ve Zlíně případně dle dohody s autorem na osobním předání.

Objednávka knihy


Výstava fotografií od 13.4.2024 do 4.5.2024 výstavní prostor UTB Zlín - rektorát a univerzitní knihovna, T.G. Masaryka 5555, Zlín! vydal Felix Terra s.r.o.