Kniha "... vteřina života" Jan Kočičák Kočí

Společnost Terra Felix společně s Czech Art Photo přichází na trh s první fotografickou publikací předního českého fotografa v oblasti street foto a sociálního dokumentu Jana Kočičáka Kočího pod názvem "...vteřina života".

Autor se za krátkou dobu dostal mezi elitu současné české reportážní fotografie a je oceňován na mnoha fotografických soutěžích a výstavách. 

Kniha obsahuje 138 autorských fotografií a žánrově se dotýká nejen klasické reportážní fotografie, sociálního dokumentu, ale především také životních příběhů několika rodin. 

Část knihy je věnována Terezce a její mamince Radce za otevřenou zpověď těžkého a dramatického osudu jedné rodiny, ale také všem ostatním rodinám, které se potýkají s nevyléčitelnou nemocí pontocerebelární hypoplazií u jejich dětí. 

Každá fotografie mluví sama za sebe, nepotřebuje popis ani název, protože autor dokázal mistrovským citem zachytit daný okamžik, situaci a vytvořit tak neskutečnou emoci každého jednotlivého záběru.

Cílem společnosti Czech Art Photo je podporovat české a slovenské fotografy a prezentovat jejich tvorbu veřejnosti nejen prostřednictvím fotosoutěží, výstav, ale nyní již také ve formě fotografických publikací. 

Zakoupením knihy podpoříte vydání další fotografické publikace. 

Parametry knihy: 

- velikost 210 x 297 mm

- 144 stran

- vnitřní strany: 4/4 + 1/1 disp. lak matný, KM 150g

- vazba: V8 šitá, pevné desky - 3mm lepenka

- potah desek: 4/0, lamino matné + 1/0 parc. lesklý UV lak, KM 150g

490 Kč