WORKSHOPY 2023


Umělecký AKT v ateliéru 7.10.2023 v Uherském Hradišti

V letošním roce již po třetí se setkáme v našem ateliéru, kde budou připraveny scény a aranžmá. Především bude ale prostor pro Vaše nápady a kreativitu při focení v ateliéru a po krátké teoretické přednášce se už na plno budete věnovat 5 hodinovému focení.

Cena: 4.200,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: 


Pánský GLAMOUR - Ženský AKT s Robertem Vano 21.10.2023 Staré Město u UH

Pánský GLAMOUR - FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP nejen pro dámy!

Mužský modeling ... hra těla a svalů ... originální interiéry a exteriéry ... to vše v kontrastu o proti romantickému a svůdnému ženskému aktu. To vše nabídne nový fotografický workshop, který bude o pánském Glamour a ženském Aktu s Robertem Vano.

Cena: 5.400,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: 


Ženský AKT - FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s Adolfem Zikou 22.10.2023 ve Starém Městě u UH

Ženský AKT - FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s Adolfem Zikou!

Sklo ... zrcadla ... kov ... dřevo ... netradiční aranžmá ve spojení s něžnou krásou žen a fotografování uměleckého ženského aktu.

Po úspěšné premiéře naší nové spolupráce na Czech Art Photo 2023 ve Zlíně přinášíme do programu našich workshopů další významnou osobnost české fotografie předním českým fotografem ženských aktů, filmovým režisérem a producentem Adolfem Zikou.

Cena: 5.400,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: 


BURLESQUE Cabaret v ikonickém prostředí divadla Stará střelnice v Hranicích na Moravě 28.10.2023.

Ikonický penzion Stará střelnice v Hranicích na Moravě ... Císařský apartmán, divadelní scéna, jedinečná zahrada a přední české burlesky! Ideální kombinace pro vytvoření originálních fotografií! Burlesky Vám v průběhu celého dne předvedou několik kostýmů ze svých nejúspěšnějších vystoupení.

Minimum teorie a přímo focení na několika scénách, které bude probíhat v prostoru Císařského apartmánu, divadelní scény, zákulisních prostor divadla a penzionu. Focení s nádechem erotiky, ale přitom vše v profesionálním aranžmá předních českých burlesek! 

Cena: 5.400,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: