WORKSHOPY 2023Pánský GLAMOUR - Ženský AKT s Robertem Vano 21.10.2023 Staré Město u UH

Pánský GLAMOUR - FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP nejen pro dámy!

Mužský modeling ... hra těla a svalů ... originální interiéry a exteriéry ... to vše v kontrastu o proti romantickému a svůdnému ženskému aktu. To vše nabídne nový fotografický workshop, který bude o pánském Glamour a ženském Aktu s Robertem Vano.

Cena: 5.400,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: 

Modeling workshopu

Iveta Hodečková

Martina Jarošová

Jan Matiovský

Dominik Odstrčil

Martin RyšavýŽenský AKT - FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s Adolfem Zikou 22.10.2023 ve Starém Městě u UH

Ženský AKT - FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s Adolfem Zikou!

Sklo ... zrcadla ... kov ... dřevo ... netradiční aranžmá ve spojení s něžnou krásou žen a fotografování uměleckého ženského aktu.

Po úspěšné premiéře naší nové spolupráce na Czech Art Photo 2023 ve Zlíně přinášíme do programu našich workshopů další významnou osobnost české fotografie předním českým fotografem ženských aktů, filmovým režisérem a producentem Adolfem Zikou.

Cena: 5.400,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: 

Modeling workshopu

Karolina Lanková

Sandra Savula

Hana Trhlíková

Martina Jarošová

Iveta HodečkováBURLESQUE Cabaret v ikonickém prostředí divadla Stará střelnice v Hranicích na Moravě 28.10.2023.

Ikonický penzion Stará střelnice v Hranicích na Moravě ... Císařský apartmán, divadelní scéna, jedinečná zahrada a přední české burlesky! Ideální kombinace pro vytvoření originálních fotografií! Burlesky Vám v průběhu celého dne předvedou několik kostýmů ze svých nejúspěšnějších vystoupení.

Minimum teorie a přímo focení na několika scénách, které bude probíhat v prostoru Císařského apartmánu, divadelní scény, zákulisních prostor divadla a penzionu. Focení s nádechem erotiky, ale přitom vše v profesionálním aranžmá předních českých burlesek! 

Cena: 5.400,- Kč 

Podrobnosti a rezervace workshopu: