Umělecký AKT - 3-denní workshop v Zahradě Živlů 16.-18.8.2024 Lánov

3. ročník Uměleckého AKTu v jedinečné zahradě ŽIVLŮ v Lánově u Vrchlabí!
Zveme Vás na 3-denní workshopové setkání fotografů, které bude opět v jedinečném prostředí interiérů a exteriérů V Zahradě Živlů. 

Stejně jako každý rok začínáme pátečním grilováním, kde vám ukážeme kompletní areál, představíme modelky a připravíme se na víkendový fotografický maratón. Sobota a neděle bude o krásných ženách, prostředí - které jinde nenajdete, nádherné přírodě, zábavě ale především o focení jak interiérech, tak exteriérech zahrady a domů živlů.

V roce 2024 budeme mít připravené i nové scény a prostory pro fotografování, ale samozřejmě budeme především využívat prostoru celé zahrady a farmy, včetně všech originálních domů.

Ubytování je v ceně workshopu a budeme ubytovaní v domu Ohně nebo v nedalekém penzionu. V sobotu začínáme v 9,00 a fotíme až do 17,00 hodin. 

Pokud nás už znáte, tak víte že klademe důraz na dostatečný prostor každého z účastníků na vlastní tvorbu a tak opět budeme fotit: 2-3 fotografové / 1 modelka / 45 minut. Každý den máme připravených 6 fotografických bloků po 45 minutách. 

Sobotní večer bude opět po společné večeři patřit promítáním a hodnocením vytvořených snímků, dále pak dobré zábavě a třeba i koupáním v jezírku. Nedělní program začíná opět v 9,00 hod. a bude končit v 16,00 hodin.

V ceně programu je: 2x ubytování včetně snídaně, 2x oběd, 1x společná večeře, páteční grilování, občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a kávový servis neomezeně po celou dobu akce.

Pokud jste úplný začátečník, provedeme Vás celým workshopem a zasvětíme Vás do fotografického umění ženského aktu.

Workshop je určen pro začátečníky i pokročilé fotografy.

Vzhledem k omezené kapacitě účastníků si rezervujte akci co nejdříve :)

Podrobné instrukce, Vám zašleme cca 14 dnů před zahájením workshopu společně s výběrem obědů pro jednotlivé dny.

Storno poplatky:

- 0% z celkové částky při zrušení odběratelem více jak 21 dnů před zahájením workshopu

- 50% celkové částky při zrušení odběratelem více jak 10 dnů před zahájením workshopu

- 100% celkové částky při zrušení odběratelem méně jak 10 dnů před zahájením workshopu

V případě zrušení workshopu pořadatelem, bude navržen nový termín nebo vrácena 100% částka na účet objednatele.


13 900 Kč