Výstavní kolekce na pronájem pro galerie, výstavní a prezentační prostory

Nabízíme Vám kolekce originálních fotografií autorů Roberta Vano, Miloše Vojíře a Martina Maskare Skřivánka. Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. 

Robert Vano -kolekce fotografií Memories

Dovolujeme si Vám nabídnout na základě naší spolupráce s fotografem  Robertem Vano kompletní kolekci fotografií pod názvem "Memories" pro výstavní účely. Významná část této velkolepé kolekce vznikla v New Yorku, Paříži, Miláně a dalších destinacích.

Milujeme výtvarnou fotografii a jsme rádi, že můžeme tuto kolekci vlastnit a dále ji jako jediní poskytovat vystavovatelům a představovat tak široké veřejnosti nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kolekce obsahuje kompletní sérii fotografií, tak jak je publikována ve stejnojmenné knize "Memories", tj. 193 fotografií velikosti 30cm x 40cm + další doprovodné velkoplošné fotografie.

Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.

V případě Vašeho zájmu o uspořádání výstavy kolekce fotografií "Memories" a podmínek pro zapůjčení nás kontaktujte.

Miloš Vojíř - Výběr aktů

Kolekce 150 originálních  fotografií rozměru 30 x 40cm mapuje rozsáhlou tvorbu aktů autora Miloše Vojíře od počátku 60. let do roku 2015.  Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.

Martin Maskare Skřivánek - Vzpomínky

Kolekce 150 originálních fotografií rozměru 30 x 40 cm mapuje průřez tvorbou autora od roku 1985 až do dnešního dne. Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.

Martin Maskare Skřivánek - Vteřina života

Kolekce 60 originálních fotografií rozměru 50 x 60 cm zachycuje život v Podkarpatské Rusy na začátku 21. století. Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.