Výstavní kolekce na pronájem pro galerie, výstavní a prezentační prostory pro rok 2022, 2023 a 2024!


Nabízíme Vám výstavní kolekce originálních fotografií autorů Roberta Vano, Miloše Vojíře, Martina Maskare Skřivánka a Bohumila Kociny.  Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. 

V případě Vašeho zájmu vyplňte prosím formulář a obratem Vám zašleme podmínky pronájmu výstavní kolekce.

Seznam kolekcí fotografií:

Robert VANO - kolekce 193 originálních fotografií MEMORIES

Robert VANO - kolekce 60 originálních fotografií výběr z tvorby - výběr z tvorby autora

Miloš VOJÍŘ - kolekce 150 originálních fotografií AKT - výběr z tvorby autora

Martin Skřivánek - kolekce 66 originálních fotografií KONSTANDINA - film, který nikdy nešel do kin

Martin Skřivánek - kolekce 150 originálních fotografií VZPOMÍNKY

Martin Skřivánek - kolekce 50 originálních fotografií VTEŘINA ŽIVOTA

Bohumil KOCINA - kolekce 88 originálních fotografií AKT - výběr z tvorby autora

Rezervujte si výstavní kolekci fotografií 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Robert Vano - kolekce fotografií Memories

Dovolujeme si Vám nabídnout na základě naší spolupráce s fotografem  Robertem Vano kompletní kolekci fotografií pod názvem "Memories" pro výstavní účely. Významná část této velkolepé kolekce vznikla v New Yorku, Paříži, Miláně a dalších destinacích.

Milujeme výtvarnou fotografii a jsme rádi, že můžeme tuto kolekci vlastnit a dále ji jako jediní poskytovat vystavovatelům a představovat tak široké veřejnosti nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kolekce obsahuje kompletní sérii fotografií, tak jak je publikována ve stejnojmenné knize "Memories", tj. 193 fotografií velikosti 30cm x 40cm + další doprovodné velkoplošné fotografie.

Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.

V případě Vašeho zájmu o uspořádání výstavy kolekce fotografií "Memories" a podmínek pro zapůjčení nás kontaktujte.

Robert Vano - výběr z díla

Dovolujeme si Vám nabídnout na základě naší spolupráce s fotografem Robertem Vano kolekci 60 originálních fotografií - výběr z tvorby pro výstavní účely. Významná část této velkolepé kolekce vznikla v New Yorku, Paříži, Miláně a dalších destinacích. Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V případě Vašeho zájmu o uspořádání výstavy kolekce fotografií a podmínek pro zapůjčení nás kontaktujte.

FOTOGALERIEMartin Skřivánek 

KONSTANDINA -  film, který nikdy nešel do kin

 

Kolekce 66 originálních fotografií vznikla na základě lokací scénáře "Konstandina" - filmu, který nikdy nešel do kin z roku 1966 a byl zasazen do unikátních míst ostrova Rhodos a Symi v Řecku. Fotografie mapují místa natáčení v současné době s nádechem šedesátých let - doby realizace filmu. Každá z vytvořených fotografií vychází z jednotlivého scénáře, má svůj příběh, svůj neopakovatelný děj a je propojena s hlavní postavou Konstandinou.

 Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce. 


Miloš Vojíř - Výběr aktů

Kolekce 150 originálních  fotografií rozměru 30 x 40cm mapuje rozsáhlou tvorbu aktů autora Miloše Vojíře od počátku 60. let do roku 2015.  Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.


Martin  Skřivánek - Vzpomínky

Kolekce 150 originálních fotografií rozměru 30 x 40 cm mapuje průřez tvorbou autora od roku 1985 až do dnešního dne. Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.

Martin  Skřivánek - Vteřina života

Kolekce 50 originálních fotografií rozměru 50 x 60 cm zachycuje život v Podkarpatské Rusy na začátku 21. století. Všechny fotografie jsou rámované, opatřené popisem a připravené k okamžitému zavěšení na výstavní plochu. V rámci velikosti výstavních ploch je možné vytvořit dle Vašich možností výběr z této kolekce.

Bohumil Kocina - "AKT" výběr z tvorby

připravujeme