VLAK LEGIONÁŘŮ - VÝPRAVNÝ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP 3.-4.8.2024

Po premiéře workshopu Royal Air Force na podzim 2023 v Kolíně, přicházíme v roce 2024 s dalším velkým scénickým projektem "VLAK LEGIONÁŘŮ", který bude stejně jako květnový Royal Air Force v Hosíně, nebo projektem US ARMY 1945 na podzim v Kolíně největším workshopem svého druhu a bude opět jedinečný díky velké produkci, realizačního teamu a počtu modelů a modelek.

Protože rozsah fotografování je opravdu velký, je tento workshop opět dvoudenní ... protože za den to prostě nejde nafotit :) Budeme mít opět i večerní focení!

Místo akce bude zveřejněno v průběhu prosince z důvodu jednání o odstavení celé vlakové soupravy. ¨


K dispozici bude 12 dobových vagónu včetně parní lokomotivy, modeling bude zajišťovat více jak 10 modelů a modelek a světelné efekty a osvětlení bude na profesionální úrovni zajišťovat David Lechner z fotoeshop.cz

Víkendovým workshopem Vás bude provázet Michal Žíla a Martin Skřivánek za technické světelné asistence Davida Lechnera.

Program focení:

sobota

9,00 - 10,30 hod. přednáška a technické informace

10,30 - 12,30 hod. focení na připravených scénách

12,30 -13,15 hod. oběd

13,15 - 17,00 hod. focení na připravených scénách

sobota

20,00 - 22,30 hodin večerní focení na připravených scénách

neděle

9,00 - 12,30 hod. přednáška a technické informace

12,30 -13,15 hod. oběd

13,15 - 16,00 hod. focení na připravených scénách

V ceně workshopu:

- oběd sobota + neděle, večeře sobota, 4 x coffee break sladký + slaný, neomezený nealko bar (káva, čaj)

Popis akce:

Sraz všech účastníků mezi 8,00 - 9,00 hodin, kde proběhne registrace. V čase 9,00 -10,30 hodin proběhne společné seznámení účastníků, představení modelek a modelů, dále pak bezpečnostních opatření, rozdělení do skupin a harmonogramu celého dne. Fotografickým workshopem Vás bude provázet Michal Žíla, který se specializuje na scénické focení . Společně Vám bude k dispozici také v rámci odborné pomoci fotograf Martin Skřivánek.

Vždy pracujeme v malých skupinách 3-4 fotografů tak, aby měl v daném čase na uvedené scéně každý dostatek času pro vlastní tvorbu. Na jednu scénu má skupina prostor cca 45 minut a po krátké přestávce se přesunuje k další scéně.

Pro účastníky večerního focení budeme mít k dispozici profesionální techniku Davida Lechnera a jeho www.fotoeshopucz, který bude i přes den k dispozici především v hangárech ale i na venkovních scénách.

Stravu máte zajištěnou jako vždy v průběhu celého workshopu tzn. dopolední koláčky nebo frgály, oběd, odpolední chlebíčky, ovoce a v průběhu celého dne je k dispozici neomezený servis nealko nápojů a kávy z pražírny Trobica.

Vybavení:

Ke standardnímu vybavení, které máte k dispozici doporučujeme pro večerní focení mít sebou stativ, dálkovou spoušť a případně odraznou desku na denní focení. Samozřejmě ideální optika je v rozmezí 28 - 135 mm, ale i s delším ohniskem můžete v průběhu denního focení vytvořit super záběry. Takže vezměte vše co máte k dispozici :)

Podrobné instrukce, Vám zašleme cca 10 dnů před zahájením workshopu společně s výběrem obědů pro jednotlivé dny.

Storno poplatky:

- 0% z celkové částky při zrušení odběratelem více jak 21 dnů před zahájením workshopu

- 50% celkové částky při zrušení odběratelem více jak 10 dnů před zahájením workshopu

- 100% celkové částky při zrušení odběratelem méně jak 10 dnů před zahájením workshopu

V případě zrušení workshopu pořadatelem, bude navržen nový termín nebo vrácena 100% částka na účet objednatele.

9 200 Kč